Home

Dialog Continent La naiba tenis doha 2019 nervură trăsnet Lacul Taupo

Highlights of 2019 WTA Qatar Open in Doha - Xinhua | English.news.cn

Simona Halep - Elina Svitolina 6 - 3, 3 - 6, 6 - 4. Simona, în finala de la  Doha - Stirileprotv.ro
Simona Halep - Elina Svitolina 6 - 3, 3 - 6, 6 - 4. Simona, în finala de la Doha - Stirileprotv.ro

Simona Halep și Mihaela Buzărnescu, pe tabloul principal la Doha

Calificare spectaculoasă pentru Jaqueline Cristian în turul al doilea la  Doha | Digi24
Calificare spectaculoasă pentru Jaqueline Cristian în turul al doilea la Doha | Digi24

Halep, anunț "tare" după victoria cu Tsurenko, de la Doha: "Lupt pentru  asta!". Prima reacție a Simonei
Halep, anunț "tare" după victoria cu Tsurenko, de la Doha: "Lupt pentru asta!". Prima reacție a Simonei

Qatar TotalEnergies Open | Join us 2023 – WTA Official

Qatar Open 2019. Simona Halep o învinge pe Julia Goerges și se califică în  semifinale | Digi24
Qatar Open 2019. Simona Halep o învinge pe Julia Goerges și se califică în semifinale | Digi24

WTA Doha: Câștigătoare de Grand Slam, eliminate în optimi – Marile  favorite, în sferturile de finală - HotNews.ro
WTA Doha: Câștigătoare de Grand Slam, eliminate în optimi – Marile favorite, în sferturile de finală - HotNews.ro

Iga Swiatek e campioană din nou la Doha! Victorie clară cu Pegula în  ultimul act și doar 5 game-uri cedate în turneu - Eurosport
Iga Swiatek e campioană din nou la Doha! Victorie clară cu Pegula în ultimul act și doar 5 game-uri cedate în turneu - Eurosport

Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturi la Doha şi va urca pe locul  al doilea în clasamentul WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturi la Doha şi va urca pe locul al doilea în clasamentul WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.

ATP Doha: Principalul favorit, eliminat în sferturile de finală - HotNews.ro

Daniil Medvedev, campion la Doha! Fostul număr 1 mondial l-a învins în  ultimul act pe Andy Murray - Eurosport
Daniil Medvedev, campion la Doha! Fostul număr 1 mondial l-a învins în ultimul act pe Andy Murray - Eurosport

Simona Halep s-a retras de la Doha, turneu pe care l-a cucerit în 2014 -  Eurosport
Simona Halep s-a retras de la Doha, turneu pe care l-a cucerit în 2014 - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din finala turneului de la Doha. Pe cine  va înfrunta românca
Simona Halep și-a aflat adversara din finala turneului de la Doha. Pe cine va înfrunta românca

Iga Swiatek e în finală la Doha! Liderul mondial din WTA a cedat doar 2  game-uri până în ultimul act - Eurosport
Iga Swiatek e în finală la Doha! Liderul mondial din WTA a cedat doar 2 game-uri până în ultimul act - Eurosport

SIMONA HALEP - JULIA GEORGES 7-6, 7-6 | Victorie FABULOASA pentru Simona:  Halep se califica in semifinale la Doha! Cu cine va juca | Sport.ro
SIMONA HALEP - JULIA GEORGES 7-6, 7-6 | Victorie FABULOASA pentru Simona: Halep se califica in semifinale la Doha! Cu cine va juca | Sport.ro

A fost tras la sorți tabloul de la Doha. Simona Halep, un nou traseu  dificil - Eurosport
A fost tras la sorți tabloul de la Doha. Simona Halep, un nou traseu dificil - Eurosport

Simona Halep, prima reacție după retragerea de la Doha: "Acum spun stop!"  Câte puncte pierde în clasamentul WTA
Simona Halep, prima reacție după retragerea de la Doha: "Acum spun stop!" Câte puncte pierde în clasamentul WTA

Video&Foto | Iga Swiatek a câștigat turneul WTA din Doha! A învins-o  categoric în finală pe Jessica Pegula
Video&Foto | Iga Swiatek a câștigat turneul WTA din Doha! A învins-o categoric în finală pe Jessica Pegula

Surpriza produsă la WTA Doha de o fostă câștigătoare la Australian Open.  Alte rezultate ale zilei
Surpriza produsă la WTA Doha de o fostă câștigătoare la Australian Open. Alte rezultate ale zilei

Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, eliminate în primul tur la Doha  | Digi24
Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, eliminate în primul tur la Doha | Digi24