Home

cort Alamă Prescrie steaua dinamo scor final principiu luptă Morbiditate

Dinamo - Oțelul Galați 3-0 | "Câinii" reușesc succesul la scor de  neprezentare și așteaptă derby-ul cu CSA Steaua - Eurosport
Dinamo - Oțelul Galați 3-0 | "Câinii" reușesc succesul la scor de neprezentare și așteaptă derby-ul cu CSA Steaua - Eurosport

Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui  Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 -  Antena Sport
Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 - Antena Sport

Dinamo - Steaua, pentru prima dată în Liga 2

Dinamo - Steaua 31-28, a fost pe Pro Arena și VOYO! Băieții lui Xavi  Pascual și-au învins marea rivală | Sport.ro
Dinamo - Steaua 31-28, a fost pe Pro Arena și VOYO! Băieții lui Xavi Pascual și-au învins marea rivală | Sport.ro

VIDEO FCSB - Dinamo 6-0! Rezultat istoric obţinut de echipa lui Iordănescu!  'Câinii' nu au avut nicio şansă după eliminarea lui Filip
VIDEO FCSB - Dinamo 6-0! Rezultat istoric obţinut de echipa lui Iordănescu! 'Câinii' nu au avut nicio şansă după eliminarea lui Filip

Liga 1: Steaua - Dinamo 1-1. Dragos Grigore - gol din scarita, Keseru -  executie de mare jucator - HotNews.ro
Liga 1: Steaua - Dinamo 1-1. Dragos Grigore - gol din scarita, Keseru - executie de mare jucator - HotNews.ro

FCSB - DINAMO 6-0. Scor de tenis în derby de România după o decizie  controversată a arbitrului
FCSB - DINAMO 6-0. Scor de tenis în derby de România după o decizie controversată a arbitrului

Dinamo - CSA Steaua 1-2, într-un derby incendiar pe Arena Națională

B365 - STEAUA-DINAMO, 1 MARTIE 2014- MECIUL STEAUA-DINAMO. SCOR FINAL 1-1 •

B365 - STEAUA-DINAMO, SCOR FINAL 5-2. Tătăruşanu: Dedicăm victoria  conducerii •
B365 - STEAUA-DINAMO, SCOR FINAL 5-2. Tătăruşanu: Dedicăm victoria conducerii •

Egalitate în eternul derby, Steaua-Dinamo, victorie pentru Petroșani -  Rugby Romania
Egalitate în eternul derby, Steaua-Dinamo, victorie pentru Petroșani - Rugby Romania

VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute!  Grigore și Keșeru au decis derby-ul
VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute! Grigore și Keșeru au decis derby-ul

Dinamo a cucerit Supercupa României la handbal. A reușit să învingă Steaua  cu un scor zdrobitor VIDEO - Playsport
Dinamo a cucerit Supercupa României la handbal. A reușit să învingă Steaua cu un scor zdrobitor VIDEO - Playsport

MM Stoica, după bătaia de la Steaua - Dinamo: „Vai de capul lor!”

Eternul derby - Wikipedia

Derby-ul CSA Steaua - Dinamo nu se mai joacă în a doua zi de Paște! FRF a  aprobat cererea Jandarmeriei București
Derby-ul CSA Steaua - Dinamo nu se mai joacă în a doua zi de Paște! FRF a aprobat cererea Jandarmeriei București

STEAUA a învins DINAMO, scor 3-1, în derbiul etapei a XIV-a a Ligii I

FCSB(Steaua) - Dinamo - Scor final 1-0, Rezumat Video (24 septembrie)

Cea mai mare diferență de scor în eternul derby Steaua - Dinamo. Video

STEAUA - DINAMO 2-1: "FCSB" câştigă primul derby şi rămâne în lupta pentru  titlu
STEAUA - DINAMO 2-1: "FCSB" câştigă primul derby şi rămâne în lupta pentru titlu

Video | Dinamo – CSA Steaua 1-2. Elevii lui Daniel Oprița se impun, după ce  "câinii" au deschis scorul
Video | Dinamo – CSA Steaua 1-2. Elevii lui Daniel Oprița se impun, după ce "câinii" au deschis scorul

AS47 - LIGA 4, ETAPA II. STEAUA 3-0 CS Dinamo. STEAUA a... | فيسبوك

DINAMO - STEAUA 2-2: Derby nebun, Teixeira a egalat în prelungiri