Home

deschidere Grămadă de verb steaua dinamo 31 octombrie Mercur Dolar laudă

Fotbal intern | Știri din fotbalul intern, rezultate, clasament ligi  fotbalistice România | Pagina 2482 din 5289
Fotbal intern | Știri din fotbalul intern, rezultate, clasament ligi fotbalistice România | Pagina 2482 din 5289

STEAUA a învins DINAMO, scor 3-1, în derbiul etapei a XIV-a a Ligii I

FOTOGALERIE: Steaua - Dinamo 3-2. Sperante ros-albastre pentru titlu. Cu  inima la meciul de la Cluj - HotNews.ro
FOTOGALERIE: Steaua - Dinamo 3-2. Sperante ros-albastre pentru titlu. Cu inima la meciul de la Cluj - HotNews.ro

Renașterea din octombrie! - Dinamo1948

O nouă umilinţă pentru câini/Steaua - Dinamo 3-0

Steaua București - Dinamo București, 3-0 (1-0) - Steaua Liberă

Dinamo a învins Steaua cu scorul 2 - 1 | Sport | România Actualitați

FOTO şi VIDEO »Derby de România: Episodul 157 » Steaua - Dinamo 3-0 »  Steliştii continuă să fie coşmarul lui Dinamo
FOTO şi VIDEO »Derby de România: Episodul 157 » Steaua - Dinamo 3-0 » Steliştii continuă să fie coşmarul lui Dinamo

Moment unic la un Steaua - Dinamo! Doi fani ai oaspetilor s-au infiltrat in  peluza Stelei si au afisat un banner! Ce scria pe el | Sport.ro
Moment unic la un Steaua - Dinamo! Doi fani ai oaspetilor s-au infiltrat in peluza Stelei si au afisat un banner! Ce scria pe el | Sport.ro

Statistică Steaua - Dinamo. Roş-albaştrii conduc la "general". Toate  cifrele derby-ului
Statistică Steaua - Dinamo. Roş-albaştrii conduc la "general". Toate cifrele derby-ului

Bătaie la derby și în B. Suporterii roș-albaștrii s-au încăierat cu  jandarmii la pauza meciului Dinamo-Steaua VIDEO - Stirileprotv.ro
Bătaie la derby și în B. Suporterii roș-albaștrii s-au încăierat cu jandarmii la pauza meciului Dinamo-Steaua VIDEO - Stirileprotv.ro

AS47 - Etapa 4: Dinamo 2 - Steaua ______ 👉 https://as47.ro/etapa-4-dinamo -2-steaua/ În etapa 4 a Ligii 3, Steaua se duce în Groapă, pentru duelul cu  Dinamo 2. O primă întrebare este daca
AS47 - Etapa 4: Dinamo 2 - Steaua ______ 👉 https://as47.ro/etapa-4-dinamo -2-steaua/ În etapa 4 a Ligii 3, Steaua se duce în Groapă, pentru duelul cu Dinamo 2. O primă întrebare este daca

B365 - STEAUA-DINAMO, 31 OCTOMBRIE 2014, LIGA 1:Biletele la STEAUA-DINAMO,  de vânzare și la Arena Națională •
B365 - STEAUA-DINAMO, 31 OCTOMBRIE 2014, LIGA 1:Biletele la STEAUA-DINAMO, de vânzare și la Arena Națională •

STEAUA – DINAMO, 3-0. Szukala, Papp și Keșeru au adus victoria  roș-albaștrilor | Digi24
STEAUA – DINAMO, 3-0. Szukala, Papp și Keșeru au adus victoria roș-albaștrilor | Digi24

Fotografia de la FCSB - Dinamo 6-0 care intră direct în cartea de istorie

Comunicatul emis de Jandarmerie după Dinamo - CSA Steaua 1-2

Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui  Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 -  Antena Sport
Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 - Antena Sport

Seara de GROAZA pentru Dinamo! 'Cainii' au dominat 75 de minute, dar au  fost DISTRUSI pe final! Keseru si-a dat jos casca si a marcat un super-gol!  STEAUA 3-0 DINAMO | Sport.ro
Seara de GROAZA pentru Dinamo! 'Cainii' au dominat 75 de minute, dar au fost DISTRUSI pe final! Keseru si-a dat jos casca si a marcat un super-gol! STEAUA 3-0 DINAMO | Sport.ro

VIDEO Steaua - Dinamo 3-0. Szukala, Papp și Keșeru au marcat golurile  derby-ului
VIDEO Steaua - Dinamo 3-0. Szukala, Papp și Keșeru au marcat golurile derby-ului

Când se joacă CSA Steaua - Dinamo, derby-ul din Liga 2! Programul complet -  Manifeste.ro - Titluri din Stirile care te Intereseaza
Când se joacă CSA Steaua - Dinamo, derby-ul din Liga 2! Programul complet - Manifeste.ro - Titluri din Stirile care te Intereseaza

We Love Sport – Liga 2 - din pasiune pentru sport

Bătaie pe stadion la meciul Dinamo-Viitorul. Jandarmii au intervenit de  urgență
Bătaie pe stadion la meciul Dinamo-Viitorul. Jandarmii au intervenit de urgență

Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii  - Fanatik.ro
Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii - Fanatik.ro

B365 - STEAUA–DINAMO, vineri. STEAUA A ZDROBIT DINAMO, ÎN DERBY-UL DIN LIGA  I. SCOR FINAL: 3-0 •
B365 - STEAUA–DINAMO, vineri. STEAUA A ZDROBIT DINAMO, ÎN DERBY-UL DIN LIGA I. SCOR FINAL: 3-0 •

STEAUA - DINAMO 1-1: Remiză în derby-ul României