Home

a atrage presupune ingrosata scor simona halep tenis azi ţânţar puțini alegere

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi  Cincinnati | DCNews
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi Cincinnati | DCNews

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Românca a învins-o pe  Jil Teichmann, cu scorul de 6-2 7-5 | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Românca a învins-o pe Jil Teichmann, cu scorul de 6-2 7-5 | Observatornews.ro

UPDATE: Simona Halep, pentru a şaptea oară în... | News.ro

VIDEO) Simona Halep, la mare luptă cu Coco!

Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Madrid: „Atunci am intrat  în panică”
Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Madrid: „Atunci am intrat în panică”

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Simona Halep joacă azi cu Serena Williams în sferturile Australian Open |  În lume | România Actualitați
Simona Halep joacă azi cu Serena Williams în sferturile Australian Open | În lume | România Actualitați

Simona Halep, victorie cu nervi la debutul în turneul de la Washington!

Simona Halep e în semifinalele Turneului de la Roma, după o victorie  spectaculoasă cu Anett Kontaveit | Digi24
Simona Halep e în semifinalele Turneului de la Roma, după o victorie spectaculoasă cu Anett Kontaveit | Digi24

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 2 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 2 - Fanatik.ro

PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia  Tsurenko - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia Tsurenko - HotNews.ro

Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi pentru un loc în semifinale la  Birmingham: programul partidelor
Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi pentru un loc în semifinale la Birmingham: programul partidelor

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens -  Eurosport
Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens - Eurosport

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Prima reacție a Simonei Halep după calificarea în semifinalele de la  Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Prima reacție a Simonei Halep după calificarea în semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro

Halep luptă azi cu Zhang pentru optimile de la Toronto! Vezi ora de start!

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Ons Jabeur - Simona Halep 6-3, 6-2. Eșec drastic în „sferturi” la Madrid »  Tunisianca nu i-a dat nicio șansă Simonei
Ons Jabeur - Simona Halep 6-3, 6-2. Eșec drastic în „sferturi” la Madrid » Tunisianca nu i-a dat nicio șansă Simonei

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

VIDEO) Halep, în semifinale: "Cel mai bun tenis din acest an"

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)