Home

Facut din Maimuţă Îndepărtat meci simona halep azi live Dori Fizică ocazional

Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect  cu Cori Gauff!
Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect cu Cori Gauff!

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

LIVE VIDEO. Halep - Cibulkova, azi, de la 17, în turul 2 de la Wuhan |  Digi24
LIVE VIDEO. Halep - Cibulkova, azi, de la 17, în turul 2 de la Wuhan | Digi24

Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim”  Concluzii după debutul la Indian Wells
Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim” Concluzii după debutul la Indian Wells

Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara  ei: „Mă atrage” - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara ei: „Mă atrage” - Playtech Știri

Simona Halep, victorie cu nervi la debutul în turneul de la Washington!

cine transmite meciul simonei halep - live, ultimele stiri, breaking news  si comentarii azi, GSP.RO
cine transmite meciul simonei halep - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep SE OPRESTE in sferturile Australian Open: romanca, invinsa  6-3, 6-3 de Serena Williams | Rezumatul video al partidei | Sport.ro
Simona Halep SE OPRESTE in sferturile Australian Open: romanca, invinsa 6-3, 6-3 de Serena Williams | Rezumatul video al partidei | Sport.ro

Eurosport Romania - Pregătiți? 🇷🇴 Meciul Simonei Halep cu Iga Swiatek a  început! Hai Simona! #RG19 | Facebook
Eurosport Romania - Pregătiți? 🇷🇴 Meciul Simonei Halep cu Iga Swiatek a început! Hai Simona! #RG19 | Facebook

IMPACT.ro - LIVE VIDEO WTA Praga / Simona Halep iese din primul tur al  probei de dublu. Continuă joi pe tabloul principal la simplu - IMPACT.ro
IMPACT.ro - LIVE VIDEO WTA Praga / Simona Halep iese din primul tur al probei de dublu. Continuă joi pe tabloul principal la simplu - IMPACT.ro

SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY 7-5 7-5 | VICTORIIEEEE! Simona merge in  semifinale unde o asteapta pe Osaka | Sport.ro
SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY 7-5 7-5 | VICTORIIEEEE! Simona merge in semifinale unde o asteapta pe Osaka | Sport.ro

Simona Halep - Următorul meu meci va fi la 18.00, ora României. Mă aștept  la un meci greu, dar sunt pregătită să lupt pentru el! Țineți-mi pumnii! My  next match is 11
Simona Halep - Următorul meu meci va fi la 18.00, ora României. Mă aștept la un meci greu, dar sunt pregătită să lupt pentru el! Țineți-mi pumnii! My next match is 11

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

simona halep live - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep live - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

După 8 ani, Simona Halep părăsește Top 20 WTA. Cum arată acum clasamentul  LIVE - Eurosport
După 8 ani, Simona Halep părăsește Top 20 WTA. Cum arată acum clasamentul LIVE - Eurosport

Simona Halep e în finala de la Toronto! Românca, revenire de mare campioană  cu Jessica Pegula - Eurosport
Simona Halep e în finala de la Toronto! Românca, revenire de mare campioană cu Jessica Pegula - Eurosport

Unde se va face diferenta in meciul Simona Halep vs. Serena Williams? | Cei  3 factori care vor decide jucatoarea calificata | Sport.ro
Unde se va face diferenta in meciul Simona Halep vs. Serena Williams? | Cei 3 factori care vor decide jucatoarea calificata | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Meciuri live azi. Partida pe care o cauți este aici!

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp  să se bucure - Playtech Știri
Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp să se bucure - Playtech Știri

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport | Pagina 6
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport | Pagina 6