Home

Mamut jos Dependenta de meci de baschet cluj episod canelură Burtă

Baschet: U BT Cluj, înfrângere cu liderul... | News.ro

BASCHET România-Italia, la Cluj! Se vând bilete, iar posesorii de  abonamente la meciurile U BT au acces gratuit | www.actualdecluj.ro
BASCHET România-Italia, la Cluj! Se vând bilete, iar posesorii de abonamente la meciurile U BT au acces gratuit | www.actualdecluj.ro

Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și  Ludwigsburg!
Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și Ludwigsburg!

Prima Sport va transmite meciurile lui U-BT Cluj din EuroCup - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
Prima Sport va transmite meciurile lui U-BT Cluj din EuroCup - Baschet.ro | Totul despre Baschet

CLUJ-NAPOCA - BASCHET - U-BT CLUJ - CSM CSU ORADEA - 9 IUN 2021 - Inquam  Photos
CLUJ-NAPOCA - BASCHET - U-BT CLUJ - CSM CSU ORADEA - 9 IUN 2021 - Inquam Photos

Acces gratuit pentru elevii și studenți la meci de baschet România-Croația

Ambele echipe de baschet, din Cluj și Oradea, pedepsite după scandalul din  „Oradea Arena” / Ce sancțiuni a stabilit Federația Română de Baschet
Ambele echipe de baschet, din Cluj și Oradea, pedepsite după scandalul din „Oradea Arena” / Ce sancțiuni a stabilit Federația Română de Baschet

Record de asistență la un meci de baschet: 10.000 de fani la Cluj

Baschet masculin: U BT Cluj, revanşă cu CSM... | News.ro

Baschetbaliștii lui U-BT Cluj știu unde se va face diferența în meciul cu  Riesen
Baschetbaliștii lui U-BT Cluj știu unde se va face diferența în meciul cu Riesen

Baschet | PrimaSport.ro

Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe  în Liga Campionilor - Eurosport
Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe în Liga Campionilor - Eurosport

Biletul de baschet (19.04.2022). Meci decisiv pentru U BT Cluj-Napoca

Video | U-BT Cluj – CSO Voluntari 87-65. Victorie pentru ardeleni în primul  meci al finalei Ligii Națioanale
Video | U-BT Cluj – CSO Voluntari 87-65. Victorie pentru ardeleni în primul meci al finalei Ligii Națioanale

Cât vor costa abonamentele și biletele la meciurile lui U-BT Cluj din  sezonul viitor - Baschet.ro | Totul despre Baschet
Cât vor costa abonamentele și biletele la meciurile lui U-BT Cluj din sezonul viitor - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Cele mai bune locuri pentru jucat baschet în Cluj

Baschet ǀ U BT Cluj – Dinamo Bucureşti, scor 89-67, în meci restant din  etapa a XXIV-a a Ligii Naţionale
Baschet ǀ U BT Cluj – Dinamo Bucureşti, scor 89-67, în meci restant din etapa a XXIV-a a Ligii Naţionale

Victorie pentru U-BT Cluj-Napoca în primul duel cu Ludwigsburg din  sferturile Champions League. Final nebun de meci și un nou record de  asistență în baschetul din România (VIDEO) - B1TV.ro
Victorie pentru U-BT Cluj-Napoca în primul duel cu Ludwigsburg din sferturile Champions League. Final nebun de meci și un nou record de asistență în baschetul din România (VIDEO) - B1TV.ro

Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, învinsă la debutul în EuroCup |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, învinsă la debutul în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

U BT Cluj - CSO Voluntari, finala Ligii Naționale de baschet masculin

U BT Cluj a ratat calificarea în Final Four-ul Champions League! Dramatism  pe finalul meciului cu Ludwigsburg - Fanatik.ro
U BT Cluj a ratat calificarea în Final Four-ul Champions League! Dramatism pe finalul meciului cu Ludwigsburg - Fanatik.ro

Liga I: Meci important pe teren propriu – Asociația Județeană de Baschet  Cluj
Liga I: Meci important pe teren propriu – Asociația Județeană de Baschet Cluj

U-BT Cluj-Napoca | Cluj-Napoca

Video | U BT Cluj - CSM Oradea 86-90. Oaspeții s-ai impus în prelungiri, în  primul meci din semifinalele Ligii Naționale
Video | U BT Cluj - CSM Oradea 86-90. Oaspeții s-ai impus în prelungiri, în primul meci din semifinalele Ligii Naționale

Ziua de Cluj | U-BT Cluj-Napoca a învins-o pe FC Argeș! Echipa clujeană își  păstrează primul loc în clasament
Ziua de Cluj | U-BT Cluj-Napoca a învins-o pe FC Argeș! Echipa clujeană își păstrează primul loc în clasament

U-BT Cluj-Napoca a câștigat primul meci al finalei Ligii Naționale de  baschet masculin
U-BT Cluj-Napoca a câștigat primul meci al finalei Ligii Naționale de baschet masculin

Demonstrație de baschet oferită de U-BT Cluj în primul meci al semifinalei  cu Piteștiul. Meciul doi are loc luni, în BT Arena -
Demonstrație de baschet oferită de U-BT Cluj în primul meci al semifinalei cu Piteștiul. Meciul doi are loc luni, în BT Arena -

Meci istoric în BT Arena! „U” – Ludwigsburg se joacă cu 10.000 de fani în  tribune
Meci istoric în BT Arena! „U” – Ludwigsburg se joacă cu 10.000 de fani în tribune

La fotbal suntem "repetenţi", dar la baschet eminenţi! U BT Cluj - MHP  Riesen Ludwigsburg 76-73. Victorie uriaşă pentru ardeleni în sferturile  Basketball Champions League! Fanii au creat o atmosferă electrizantă -  Antena Sport
La fotbal suntem "repetenţi", dar la baschet eminenţi! U BT Cluj - MHP Riesen Ludwigsburg 76-73. Victorie uriaşă pentru ardeleni în sferturile Basketball Champions League! Fanii au creat o atmosferă electrizantă - Antena Sport

Al 2-lea Meci 5 între U-BT Cluj-Napoca și CSM CSU Oradea - United Hoops  România