Home

Morcov pași prioritate lazio milan digi sport Statie a retrage Oţet

Video | AC Milan - Lazio 0-0. Calificarea în finala Cupei Italiei se decide  în returul de pe Olimpico
Video | AC Milan - Lazio 0-0. Calificarea în finala Cupei Italiei se decide în returul de pe Olimpico

Serie A: Lazio vs Milan - Derby-ul românilor la Roma - HotNews.ro

Video | Lazio - AC Milan 0-3. Formația lui Stefano Pioli a pierdut fără  drept de apel și a ieșit din Top 4
Video | Lazio - AC Milan 0-3. Formația lui Stefano Pioli a pierdut fără drept de apel și a ieșit din Top 4

VIDEO Lazio - Milan 3-1. Victorie după 4 ani pentru celești contra  "diavolilor"
VIDEO Lazio - Milan 3-1. Victorie după 4 ani pentru celești contra "diavolilor"

Lazio - Juventus, LIVE VIDEO, 21:45, Digi Sport 4. Derby-ul rundei din  Serie A
Lazio - Juventus, LIVE VIDEO, 21:45, Digi Sport 4. Derby-ul rundei din Serie A

Video | Lazio - AC Milan 4-0. Cu Ciprian Tătărușanu în poartă, "Diavolii"  au fost umiliți de romani
Video | Lazio - AC Milan 4-0. Cu Ciprian Tătărușanu în poartă, "Diavolii" au fost umiliți de romani

Video | Lazio - Milan 1-2. ”Rossonerii” se impun grație unui gol marcat în  minutul 90+3 și revin pe primul loc în Serie A
Video | Lazio - Milan 1-2. ”Rossonerii” se impun grație unui gol marcat în minutul 90+3 și revin pe primul loc în Serie A

Nota primită de Ciprian Tătărușanu după ce a încasat patru goluri de la  Lazio
Nota primită de Ciprian Tătărușanu după ce a încasat patru goluri de la Lazio

Digi Sport - Milan declanșează ofensiva pentru a-i lua "perla" lui Lazio  ---> https://bit.ly/3gZqv5Y | Facebook
Digi Sport - Milan declanșează ofensiva pentru a-i lua "perla" lui Lazio ---> https://bit.ly/3gZqv5Y | Facebook

Video | VIDEO AC Milan - Lazio 1-0. Un penalty transformat de Kessie a  decis duelul de pe San Siro
Video | VIDEO AC Milan - Lazio 1-0. Un penalty transformat de Kessie a decis duelul de pe San Siro

Ștefan Radu refuză un transfer la Milan: "Vreau să joc în continuare pentru  Lazio"
Ștefan Radu refuză un transfer la Milan: "Vreau să joc în continuare pentru Lazio"

Nimeni nu a fost iertat! Cum au fost pedepsiți Tătărușanu și colegii de la  AC Milan, după 0-4 cu Lazio
Nimeni nu a fost iertat! Cum au fost pedepsiți Tătărușanu și colegii de la AC Milan, după 0-4 cu Lazio

Video | Milan – Lazio 1-2. Ștefan Radu a urcat pe loc de Liga Campionilor

Video | VIDEO Lazio - Milan | Scor final stabilit în minutul 90+4

Digi Sport - Câți jucători recunoști din echipa lui S.S. Lazio care a  câștigat titlul în anul 2000? | Facebook
Digi Sport - Câți jucători recunoști din echipa lui S.S. Lazio care a câștigat titlul în anul 2000? | Facebook