Irina Begu, în turul 2 de la Charleston - Antena Sport

Mică accidentare, dar nu riscă! Irina Begu s-a retras de la Adelaide

Irina Begu, reacție amuzantă după calificarea în semifinale la Palermo: “Am  îmbătrânit”
Irina Begu, reacție amuzantă după calificarea în semifinale la Palermo: “Am îmbătrânit”

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Irina Begu, moment amuzant după victoria de la Roland Garros. Discursul  româncei
Irina Begu, moment amuzant după victoria de la Roland Garros. Discursul româncei

Irina Begu, înfrângere în semifinale la Adelaide » A luat doar 5 game-uri  cu Sabalenka
Irina Begu, înfrângere în semifinale la Adelaide » A luat doar 5 game-uri cu Sabalenka

Tenis: Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA de  la Adelaide | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA de la Adelaide | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Miami: Irina Begu, în sferturi la dublu - Victorie în fața unor  favorite - HotNews.ro
WTA Miami: Irina Begu, în sferturi la dublu - Victorie în fața unor favorite - HotNews.ro

WTA, ce reacție după ce Irina Begu s-a calificat în finală la Cleveland

Irina Begu, victorie dramatică la debutul în turneul de la Adelaide!

Irina Begu, în sferturile de finală ale probei de dublu la WTA Miami

Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată!  Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg
Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată! Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg

Irina Begu, OUT de la Indian Wells încă din primul tur! A avut minge de  set, dar a căzut inexplicabil - Eurosport
Irina Begu, OUT de la Indian Wells încă din primul tur! A avut minge de set, dar a căzut inexplicabil - Eurosport

Irina Begu e în turul 3 la Roland Garros! Românca a fost la un pas de  descalificare în meciul cu Alexandrova - Eurosport
Irina Begu e în turul 3 la Roland Garros! Românca a fost la un pas de descalificare în meciul cu Alexandrova - Eurosport

Irina Begu, revenire de senzație în meciul cu Mandlik. Românca e în turul 2  la Australian Open - Eurosport
Irina Begu, revenire de senzație în meciul cu Mandlik. Românca e în turul 2 la Australian Open - Eurosport

Irina Begu, în semifinale la Adelaide după o victorie în două seturi cu  Kudermetova - Eurosport
Irina Begu, în semifinale la Adelaide după o victorie în două seturi cu Kudermetova - Eurosport

Irina Begu, în sferturi la Melborune Summer Set » Sorana Cîrstea a fost  eliminată
Irina Begu, în sferturi la Melborune Summer Set » Sorana Cîrstea a fost eliminată

Irina Begu, surprinsă de adversara din turul doi de la WTA Miami: „Nu știu  cu cine joc” - HotNews.ro
Irina Begu, surprinsă de adversara din turul doi de la WTA Miami: „Nu știu cu cine joc” - HotNews.ro

Irina Begu, prima reacţie după succesul de la Miami. Ce spune de meciul din  turul 2 - Eurosport
Irina Begu, prima reacţie după succesul de la Miami. Ce spune de meciul din turul 2 - Eurosport

Irina-Camelia Begu | Player Stats & More – WTA Official

Salt important pentru Irina Begu! Românca revine în Top 30 WTA și e cap de  serie la Australian Open
Salt important pentru Irina Begu! Românca revine în Top 30 WTA și e cap de serie la Australian Open

Irina Begu, victorie importantă în fața unei jucătoare cap de serie

Video | Irina Begu - Qinwen Zheng 6-2, 1-6, 1-6. Românca, eliminată în  turul secund la WTA Miami
Video | Irina Begu - Qinwen Zheng 6-2, 1-6, 1-6. Românca, eliminată în turul secund la WTA Miami