Miscarile de baza la inot » Noutati

Care sunt cele mai accesibile bazine unde poti inota in Bucuresti?

L-am dus pe Luca la înot. Uite cum se desfășoară lecțiile pentu bebeluși |  Ce face Mimi?
L-am dus pe Luca la înot. Uite cum se desfășoară lecțiile pentu bebeluși | Ce face Mimi?

Cursuri de înot pentru copii și adulți la școala Atack Team » Scoala de inot  » Cursuri inot
Cursuri de înot pentru copii și adulți la școala Atack Team » Scoala de inot » Cursuri inot

Complexul olimpic de nataţie "Anatolie Grinţescu" din incinta bazei  sportive Dinamo, a fost inaugurat – H2O polo - hold your breath
Complexul olimpic de nataţie "Anatolie Grinţescu" din incinta bazei sportive Dinamo, a fost inaugurat – H2O polo - hold your breath

Înot. Sportivii de la Hyperion Brașov, locul 4 la “Cupa BVSC Budapesta” |  35 de medalii au câștigat elevii lui Szasz Szilard | Monitorul Expres -  Stiri Brasov
Înot. Sportivii de la Hyperion Brașov, locul 4 la “Cupa BVSC Budapesta” | 35 de medalii au câștigat elevii lui Szasz Szilard | Monitorul Expres - Stiri Brasov

Înot - Wikipedia

David Popovici, votat cel mai bun înotător european al anului 2022, în  cadrul premiilor Ligii Europene de Nataţie | RFI Mobile
David Popovici, votat cel mai bun înotător european al anului 2022, în cadrul premiilor Ligii Europene de Nataţie | RFI Mobile

Bazinul acoperit de înot din Blaj se deschide mâine. Vezi orarul și taxele  de acces
Bazinul acoperit de înot din Blaj se deschide mâine. Vezi orarul și taxele de acces

Initierea in inot pentru adulti » Cursuri de initiere inot » Cursuri inot

S-a redeschis Bazinul de înot de la Petroșani, proaspăt renovat și  igienizat | Avantul Liber
S-a redeschis Bazinul de înot de la Petroșani, proaspăt renovat și igienizat | Avantul Liber

Motivatia de a inota, de a face sport! » Cursuri inot copii si adulti

Ah, cat de mult vreau sa inot si sa inaintez ca o salupa… – Ileana

Înotul - stiluri și beneficii

Primul curs de inot - Curs inot

Atelier LiterNet / Voicu Bojan, Gicu Șerban: Înot sincron

CM de înot în bazin scurt. David Popovici, locul 4 finala la 100m liber!  Cursa a fost câștigată de Kyle Chalmers | Monitorul Expres - Stiri Brasov
CM de înot în bazin scurt. David Popovici, locul 4 finala la 100m liber! Cursa a fost câștigată de Kyle Chalmers | Monitorul Expres - Stiri Brasov

Cum poti inota mai mult la un bazin de inot? » Bazin de inot Bucuresti »  Cursuri inot
Cum poti inota mai mult la un bazin de inot? » Bazin de inot Bucuresti » Cursuri inot